חיפוש
קטגוריות
  Menu Close

  כל מה שצריך לדעת על רסיברים

  רסיבר AV הוא המרכז לקולנוע ביתי. רסיבר AV הוא המרכיב האלקטרוני ששולט ומניע את חווית הקולנוע הביתי שלך. לפני שאתה מחליט לרכוש רסיבר AV ולהשוות בין הדגמים השונים ,אתה צריך שיהיה לך הבנה טובה של מה בדיוק עושה רסיבר AV.

   בין המשימות המוקצות לרסיבר AV:

  מחבר ומשנה את מקורות האודיו

  כל מקור אודיו בקולנוע הביתי שלך צריך להיות מחובר לרסיבר AV שלך. אזור קדם המגבר של הרסיבר מאפשר לך להחליף בקלות(או לבחור) את מקור האודיו שאתה רוצה להקשיב לו.

   

  מחבר ומשנה את מקורות הוידיאו

  מכשירי מקור הוידיאו שלך גם מחוברים ישירות אל רסיבר הAV ,שמחבר כל אחד בתורו אל מתקן התצוגה. הארגון הזה גורם לבחירה של מקור וידיאו לפשוטה מאוד כאשר אתה רוצה להפעיל די וי די, לצפות בתוכנית מוקלטת בPVR, או כל דבר אחר. ברוב המקרים, אתה בוחר במה אתה רוצה לצפות דרך השלט של הרסיבר בלי הצורך להתאים שום דבר על המסך.

   

  תכני רדיו

  חלק מההגדרה של רסיבר זה שהוא כולל מכוון רדיו(radio tuner). חלק מריסברי הAV כוללים מקלטי לוויו רדיו בשביל רדיו XM או SIRIUS. אז אם אתה רוצה לקבל תכני ספורט או כל תוכן לווני בלעדי אחר, ייתכן שאתה תרצה לקחת בחשבון להשיג את המבנה עם היכולת הזאת ברסיבר הAV שלך. בכל אופן , תצטרך לשלם תוספת בשביל התמיכה. אם אתה לא רוצה לשלם יותר אבל עדיין מעוניין ברדיו "דיגיטלי", ייתכן שתצטרך לחפש רסיבר שיכול לקלוט(ובחינם) את פורמט הרדיו בHD.

   

  פענוח תבניות צליל היקפי(סראונד)

  היכולת לפענח תבניות צליל היקפי דיגיטלי הוא מאפיין שמבדיל בין רסיבר AV לבין סטריאו רסיבר מסורתי יותר(הסטריאו הישן והפשוט שהיה לך בסביבת הבית כבר שנים).

   

  מגביר את אותות השמע כדי להפעיל רמקולים מרובים 

  עוד תכונה שמאפיינת את הרסיבר AV היא העובדה שהוא מכיל לפחות חמישה ערוצים של הגברה להפעלה(לספק לו אנרגיה) של מערכת הרמקולים עם הצליל ההיקפי שלך. 

   

  מעניק למשתמש ממשק לקולנוע ביתי 

  הממשק כולל את השלט של הרסיבר, את המסך של פני הרסיבר, ו(בהרבה מקרים) תצוגה על מסך הטלויזיה שלך. כל היסודות הללו מאפשרות לך לפקוד על כל הרכיבים האלקטרונים בקולנוע הביתי שלך.

   יש לכם שאלה? אנחנו כאן בשבילכם

  הפורום של globuy

   לקטגורית רסיברים